Wim van Willegen
Rustige stadsbeelden in een sterk grafisch handschrift, daarmee toont beeldend kunstenaar Wim van Willegen de karakteristieke plekjes van plaatsen als Hellevoetsluis, Brielle, Goedereede, Zaandam, Amsterdam en Rotterdam. Vereenvoudigde straatbeelden met een forse contour en verrassende kleurvlakken.
Angela Scholten
Fantasie is altijd haar uitgangspunt, zij start vanuit een actueel onderwerp en gaat onbevangen te werk. Dit levert originele beelden op met een eigen expressieve vormentaal, felle kleuren en materiaal sporen. Humor is een bindend element in haar werk.
Afgestudeerd in Schilderen/tekenen en Grafische vormgeving aan de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam in 1993.
Ruth Horstmanshoff
beeldpoëzie en identiteit.
In mijn werk wil ik de identiteit van de mens vastleggen met beelden in de stad die ik opmerk. Dit kan de stad zelf zijn, verstilde momenten die je ziet; een interieur van een huis, achtergelaten spullen. Beelden gecreëerd door kleuren en vormen. Ik zie het als beeldpoëzie, een scène van een film.
Ik ben opgeleid als museoloog in het systeem van ordenen en beschouwen, en als beeldend kunstenaar aan de Willem de Kooning Academie